FIREMNÍ AKCE A OSLAVY

Firemní akce

Teambuilding

Ostatní akce

Různé oslavy

Jedinečné místo na firemní akce

Toužíte po uspořádání firemní akce nebo jakékoliv oslavy mimo ruch velkoměsta v krásné přírodě, ale nepříliš daleko od civilizace? Tadeášovy Domky kousek od Krkonoš jsou pro firemní akce a oslavy ideální volbou. Náš penzion se nachází zhruba 15 minut od Dvora Králové nad Labem a nabídne vám nepřekonatelný klid přírody. Nechybí ani množství sportovního a volnočasového vyžití s možností ubytování – zkrátka ideální místo pro malou i větší firemní akci a všechny typy společenských událostí.

Zábava pro stmelení kolektivu

Firemní akce nebo večírek uspořádaný u nás má něco navíc pro každého. Na své si zde totiž přijde vášnivý sportovec, týmový hráč i klidnější povaha. Co všechno můžete v rámci pobytu na Tadeášových Domcích podniknout?

RELAXAČNÍ ZÓNA

PLÁŽOVÉ HŘIŠTĚ

Pro Vaší akci připravíme hostinu, rauty a další občerstvení.

Po domluvě si zájemci o firemní akci nebo večírek mohou vybrat občerstvení formou cateringu nebo grilování a samozřejmostí je také možnost využití naší výborné kuchyně, kde můžete vyzkoušet například lávové kameny. Pro vícedenní školení a firemní akce jsme schopni zajistit snídaně, obědy večeře, ale i občerstvení pro coffee break.

Vánoční firemní večírky

Vánoční firemní večírek nebo silvestrovská oslava je tím správným zakončením každého roku. I v předvánočním a vánočním období je penzion připraven pro vás uspořádat nezapomenutelnou firemní akci s dobrým pitím, jídlem i ubytováním. A co víc – zimní nadšenci mohou v zimním období dokonce vyrazit na běžky nebo do Krkonoš, kde se nachází několik Ski Areálů.

Orientační ceník akcí

Cena za firemní akce a večírky na Tadeášových Domcích se odvíjí od počtu osob, ubytování a občerstvení. Pokud vás zajímá, kolik by orientačně stála firemní akce nebo večírek na míru vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás.

Dle potřeb zákazníků jsme schopni naplánovat a realizovat celou akci od výzdoby, přes program až po catering. Rádi Vám pomůžeme s přípravou jednoduchého posezení, ale i s celodenní akcí a doprovodným programem. Areál je rozdělen do několika zón – prostor s beach hřištěm, bazén s lehátky, vířivá vana, ohniště s posezením.