SVATBY OD A DO Z

Svatba jako v pohádce

Vážení snoubenci, hledáte vhodné prostory pro svatbu, svatební hostinu nebo jen svatební oběd s Vašimi nejbližšími? Rádi Vám zajistíme na klíč organizaci svatebního dne od A do Z. Nabízíme Vám uspořádání svatebního dne v prostorách našeho penzionu a to ve stylovém stanu, který nabízí velkou kapacitu míst k sezení včetně tanečního parketu, zázemí pro DJ, fotokoutek a jeho doménou je velký dřevěný bar, kde Vás obslouží naše milá obsluha. U stanu se nachází i velká zahrada s dětským hřištěm, kterou v letních měsících ocení Vaši hosté, dokonce i ti nejmenší.

Přehrát video

SVATEBNÍ STAN

Prostorný svatební stan s dřevěnou podlahou a kvalitním nábytkem.

SVATEBNÍ HOSTINA

Připravíme Vám pohádkovou svatební hostinu v krásné přírodě.

KOORDINACE SVATBY

Pomůžeme Vám proplout celým svatebním dnem bez starostí.

VÝZDOBA & DEKORACE

Připravíme každý detail svatební dekorace i motiv celé svatby.

SVATEBNÍ OBŘAD

Krásný svatební obřad kde si pod širým nebem řeknete vaše ANO.

SVATEBNÍ KOUTKY

Dětský, pánský nebo dětský koutek není problém připravit a nazdobit.

Svatby připravujeme od malých svatebních obědů po celodenní svatby, od ranních příprav po večerní zábavu. Restaurace s kapacitou 40 míst nabízí prostor pro uspořádání menších akcí a svateb. K dispozici je také salonek s ozvučením pro večerní zábavu, který je ideálním v chladnějších měsících. Nemůžete se rozhodnout mezi svatbou uvnitř či venku? Volte zlatou střední cestu v podobě prostorného a vzdušného stanu o kapacitě až 130 osob. Svatební stan je ideálním místem pro svatbu se 40 – 130 svatebčany. Stan je vybavený kvalitními židlemi a stoly, dřevěnou podlahou, osvětlením, barem a parketem pro Váš první tanec a večerní zábavu. Dále je Vám k dispozici venkovní posezení, dětské hřiště, venkovní vířivka.

SVATEBNÍ STAN

Prostorný svatební stan s dřevěnou podlahou a kvalitním nábytkem.

SVATEBNÍ HOSTINA

Připravíme Vám pohádkovou svatební hostinu v krásné přírodě.

Pro Vaše svatby a oslavy Vám zajistíme perfektní cateringové služby dle Vašich představ a to od ranního cateringu, přes svatební hostinu, sladké i slané bary až po večerní rauty s grilováním na otevřeném ohni, kde Vám naši kuchaři připravují ty nejlepší speciality na grilu, na závěr flambují i ovoce. Máme sestavená některá klasická menu složená z předkrmu, polévky a hlavního chodu, případně dezertu. Samozřejmostí je pak příprava menu přímo dle Vašich představ. Na zřetel bereme veškeré potravinové alergie. Svatebčanům můžete nabídnout oběd formou rautu, kde si každý host vybere dle chuti.

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Naše zkušené koordinátorky Vám pomohou pohlídat, abyste Vy i vaši hosté propluli celým svatebním dnem bez jakýchkoliv starostí. Vzhledem k nabytým zkušenostem dokáže koordinátorka operativně vyřešit nenadálé situace, nenásilnou formou dodržet harmonogram svatebního dne, či se přizpůsobit nečekaným změnám. A všichni si tak s Vámi budou moci tento den užít naplno.

SVATEBNÍ KOORDINACE

Pomůžeme Vám proplout celým svatebním dnem bez starostí.

VÝZDOBA & DEKORACE

Připravíme každý detail svatební dekorace i motiv celé svatby.

Chceme, abyste si svůj svatební den co nejvíce užili, a nemuseli na poslední chvíli řešit výzdobu a přípravu tabule. Veškerý servis přípravy proto rádi zajistíme za Vás. Nachystáme stoly, usazení svatebčanů včetně umístění jmenovek, vyzdobíme svatební tabuli Vámi vybranými dekoracemi. Vám stačí už jen přijít.

 

Výběr dekorací a barevného tónu svatby by se měl řídit dle nevěsty, zejména podle volby svatebních šatů, se kterými by měla ladit kytice pro nevěstu. To je základ, od kterého se poté odráží ostatní květinová výzdoba, hlavní barva a další dekorace.

 

Samotné přípravě předchází nezávazná bezplatná konzultace, během které nám sdělíte své představy, vyberete konkrétní dekorace a pobavíte se s naší floristkou, která Vám doporučí vhodné sezónní květiny a barevné kombinace. Zajistíme Vám jakoukoliv výzdobu, fantazii se meze nekladou!

 

Výzdobu rádi sladíme do Vámi zvolených barev, kromě toho nabízíme také kompletní tematické výzdoby, svatbu ve stylu sportovního týmu či barokní svatbu. U nás se meze nekladou.

Vstupte do manželství v romantickém prostředí našeho objektu. Kompletní zajištění obřadu od slavobrány přes přípitek až po Vaše vysněné ANO je pro nás hračkou. Při veškerých přípravách dbáme na každý detail, který udělá tento okamžik nezapomenutelný.

SVATEBNÍ OBŘAD

Krásný svatební obřad kde si pod širým nebem řeknete vaše ANO.

SVATEBNÍ KOUTKY

Dětský, pánský nebo dětský koutek není problém připravit a nazdobit.

Chcete na své svatbě originální koutek? Tohle všechno je pro nás hračka! Stavte se za námi osobně, ať můžeme probrat Vaše i naše možnosti, třeba u šálku lahodného cappuccina.

Dámský koutek

Koktejlový bar, altán s výzdobou, vzkazy pro nevěstu a rady do života od kamarádek.

Pánský koutek

Gentleman´s club s doutníky a lahví té nejlepší whiskey, to vše doplněné možností samostatného baru.

Dětská animátorka

Pro nejmenší svatebčany Vám zajistíme Animátorku která se postará o zábavu nejmenších hostů.

Dětský koutek

Koutek pro nejmladší svatební hosty, který ocení rodiče i děti. Připravíme pro ně tematické tvoření a hry.

Foto koutek

Chcete mít od hostů vzpomínku v podobě fotky ? Připravíme Vám foto koutek s rekvizitami a instaxem.

Ohňostroj

A čím to zakončit? Ohromte své hosty profesionálním ohňostrojem na závěr svatebního dne.

Už jste vše přečetli ale chcete vidět jak by to mohlo vypadat?